Wątek: Mafia by [MoM]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2019, 22:04   #9
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Sonda wisi dopiero kilka godzin, ja robiłem Mafię około dwóch miesięcy temu i zebrałem 13 osób.
Staram się siebie uspokoić

Cytat:
Zagłosowałem na 2, ale w każdą opcję zagram, np. rola Hadesa z Mafii 1 jest mega interesująca, nie widziałem takiej jeszcze w grze.
Disneyowe role zawsze można pomieszać, np wymienić głównego złola z jednej do drugiej, wszystko się da panie majster :>

Cytat:
Jaka jest twoja opinia / polityka w kwestii ujawniania / sugerowania swoich ról przez Miasto żeby łatwo odkryć kto jest w Mafii?
Taka jak w każdych moich zasadach - nie lubię tego. W mojej opinii przez takie zagrywki miasto ma jeszcze łatwiej.
Zawsze uważałam, że bycie mafiozą jest trudniejsze, ale to taka subiektywna opinia osoby, która ma problem z tym, aby kłamać :c Zawsze się wykładałam, poza tym w mieście tyle rol sprawdzających że też nie trudno jest wpaść ze swoimi łgarstwami.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline