Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2019, 23:58   #44
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Brody Mocy przygotowują się do zasadzki, czy też walki z banshee. Poplanujcie, pokombinujcie i dajcie opis waszych knowań w postach. Cmentarz pobieżnie opisałem, ale jak chcecie coś wiedzieć więcej, pytajcie.
Grobowiec maga jest zamknięty, ale pewnie da się go otworzyć, gdyby byli chętni.
Teren wokół cmentarza to wzgórza porośnięte trawą i sporadycznie drzewami. Ukryć się nie za bardzo jest gdzie. Okolica jest raczej nie uczęszczana przez ludzi. Do cmentarza prowadzi jedynie wąska, zarośnięta ścieżka.

Rozczyka ciebie czeka trudna decyzja, co zrobić. Młoda kobieta jest w wielkim niebezpieczeństwie i zapewne bez twoje pomocy zginie. Życie Sathary także może być zagrożone. Wilkołaki wszak mogą ją wyczuć.

I na koniec jeszcze jedna uwaga, bo może nie wybrzmiało to dość mocno i jasno. W czasie sesji będę wam przekazywał różne dodatkowe informację przez PW.
Prosiłbym, aby nie przekazywać ich w postach w postaci myśli postaci, jakiś sugestii narracyjnych i tego typu sposobów. Jeżeli wasz postać nie dzielicie się z innymi swoimi spostrzeżeniami z innymi członkami drużyny, to nie umieszczajcie informacji o tym w formie narracyjnej.
Unikniemy w ten sposób nie tylko metagry, ale także uzyskamy w wielu sytuacjach efekt zaskoczenia. Na czym mi bardzo zależy.
Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline