Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2019, 12:06   #70
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
- To, że nie mówię o nich na głos, nie sprawia, że nie mam jakiś pierwszych hipotez, to też Ci umknęło. Masz parcie na szkło jak tania podkopcowa dziwka na trona zarobku. - wzruszam ramionami. - Tak samo jak nie pomyślałeś, że mógł to być ktoś, kto zna się na maszynach. Udział psykerów to jedyna hipoteza, z powodu niesamowitych okoliczności w jakich doszło do samozapłonu.
A sam Estiree może nie być tym, za kogo się podaje, ale do tego trzeba być kimś więcej niż zwykłą papugą Administratum od klepania kilometrów ksiąg. I masz rację, nie jestem psykerem, ale lata pracy arbitratorskiej nauczyły mnie czytać z ludzi
- kończę kawę. Mocna, taka jaką lubię.
Siedzę wygodnie. Ja mam gdzie wrócić i ludzi, którzy staną za mną. Nie chciałbym być w jego skórze, gdy rzuci się na Arbitratora.
 

Ostatnio edytowane przez BigPoppa : 23-10-2019 o 12:12.
BigPoppa jest offline