Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2019, 18:37   #46
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Polana ma kształt elipsy o wymiarach 30x20 metrów. Dziewczyna znajduje się mniej więcej na jej środku. Wilkołaki nadchodzą od z zachodu. Na wschodzie znajdują się jakieś skały, wysokie na kilkanaście metrów Sathara wyczuwa, że zachodni wiatr.

Tutaj taka mapka na szybko


Co do wiedzy, to takie podstawowe informacje Sathara posiada. Wie, że to hybryda człowieka i wilka, że fazy księżyca, że srebrna lub magiczna broń itd.

EDIT:
Dhratlach zwrócił mi uwagę, że mogłem zakończyć post na spotkaniu dziewczynki i dać wam czas i możliwość reakcji.
Słusznie zauważył, że może być to odebrane jako przejęcie przez MG kontroli nad postacią.

Nie taki był mój cel i zamiar. Ma to być krótka akcja, dodająca smaczku i klimatu sesji, której przebieg nie wpływa na główną linię fabularną sesji. Nadal możecie reagować i działać w trakcie popasu na wzgórzu.

Zaczynamy wspólną grę i pewne kwestie docieramy.

Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony tym, że pozwoliłem sobie na tego typu manewr.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!

Ostatnio edytowane przez PeeWee : 23-10-2019 o 18:49.
PeeWee jest offline