Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 09:50   #19
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cóż..moja znajomość etykiety rokugańskiej jest raczej podstawowa a i świat gry znam głównie z podręcznika podstawowego.

Problem polega na tym ,że moja postac zna etykietę i nie powinna popełniać szkolnych błędów w tej materii. A choć spytam się w razie czego Mg, to może się zdarzyć taka sytuacja jak teraz..Po prostu to co ja uznałem za nieistotny szczegół, okazało się być bardzo ważne (prędzej sie bałem, że fragment o tunelach nie przejdzie )

Dlatego jeśli ponownie zaistnieje taka sytuacja, proszę by MG zrobił test etykiety mej postaci, a jeśli go przejdzie..Napisał posta tak jakby gafy nie bylo, a w komentarzach napisał co mam poprawić w moim poście (co niezwłocznie uczynię), żeby wszystko było w porządku pod względem logicznym i fabularnym.

Nie chcę żeby Fukurou obrywal za niewiedzę prowadzącego go gracza.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 03-08-2007 o 19:36.
abishai jest offline