Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2019, 21:50   #131
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Suriel, możesz spokojnie pisać dalej, analizuj pozyskane materiały.

Mam też gorącą prośbę do wszystkich uczestników sesji o poważne przemyślenie swego dalszego udziału w zabawie. W obecnej chwili tylko dwóch graczy spełnia moje oczekiwania odnośnie zaangażowania w grę. Z pozostałej trójki jeden gracz zgłosił powody wymagające opuszczenia sesji na czas nieokreślony (i muszę jeszcze rozstrzygnąć, czy z tytułu zbyt długiej absencji nie usunę tej postaci z gry).

Bardzo proszę, abyście nie zrozumieli mnie źle. Zapewne zauważyliście, że wkładam bardzo dużo czasu i wysiłku w skonstruowanie intrygi i odpowiedni poziom scenariusza - dlatego od początku liczyłem na intensywną interakcję z graczami dla stworzenia fajnej opowieści. Stan rzeczy na tę chwilę mnie niestety nie satysfakcjonuje (z wyjątkiem dwóch w/w graczy). Chciałbym dodać, że nie ma absolutnie nic złego w wycofaniu się z gry, jeśli moje oczekiwania przekraczają możliwości BG - uważam to za posunięcie fair play, które pozwala zrobić w sesji miejsce dla nowego, bardziej aktywnego gracza.
 
Ketharian jest offline