Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2019, 14:44   #135
Lisu
 
Lisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputację
Mam identyczne podejście do tematu jak Amon. Były Gwardzista ma kompletnie odmienny zestaw umiejętności niż te wymagane na obecnym etapie śledztwa. Co nie znaczy, że zawsze będzie milczał tak jak teraz. Myślę, że całkiem uzasadnione będzie wykazanie u postaci skłonności ku rozwiązywaniu problemów, talentów śledczych i innych cech, dzięki którym została wybrana do służby w Świętym Oficjum. Moim zamiarem z czasem jest wykazanie zmiany charakteru postaci, dostosowanie się jej do stawianych przed nią wyzwań aż w końcu stworzenie na fundamentach gwardzisty pełnoprawnego śledczego. Nie mam też zamiaru czekać z tym jakoś długo, choć jak uczy nas doświadczenie, nagłe zmiany charakteru mogą być odebrane bardzo negatywnie.
 
Lisu jest offline