Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2019, 19:56   #695
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Posta nie było, bo bardzo liczyłem na jeden powrót - zapowiadany mi kilkukrotnie. Jak widać, nie wydarzył się. Dla mnie to bardzo duże rozczarowanie i spora przykrość. Ale nie ważne. Póki ktoś chce grać (pomimo, że odgadnięcie wydarzeń jest istotnie niełatwe), jedziemy dalej

Bardiel, wszystko się nagrywa i jest odtwarzalne. Ale... szczegóły ponownie się nie zgadzają

Brilchan, to całe dziwne zamieszanie nie jest spowodowane chęcią wybicia nikogo. W świecie coś się wydarzyło, co powoduje takie wydarzenia.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline