Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2019, 21:15   #136
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
To okej. Wyglądało jakbyście nie grali, dlatego się zmartwiłem.

Specjalnie kazałem podać kawę żeby wasze postacie wciągnąć w tą budowanie sceny. A tu chusteczka, nikt nawet za kawę nie podziękował :P
Zdaję sobie sprawę, że ta scena to nie domena dla Waszych postaci, ale dobry gracz zawsze może grać robiąc kapitalne tło. Na przykład można: podziękować za pyszną kawę upić łyk i... wylać ją do zlewu bo pierwszy raz. Można, walnąć przemyślenia bez odzywania się. bo przecież jakieś myśli wasze postacie mają po przyjęciu takiej ilości danych. A jak ktoś już tak zupełnie nie przejmuje się śledztwem, może walnąć reminiscencję, która mocniej zarysuje innym graczom w głowie graną postać.
To tylko przykłady. Opcji jest więcej. Na pewno pomysłów macie więcej, jak się nad tym zastanowić głębiej. Wszak zdolni z Was gracze. Chodzi mi o to, że jak nie piszecie to wygląda jakbyście nie grali. Macie dobry warsztat jako Gracze, więc śmiało. Pusto mi bez Was. Podszkólmy zatem nasz graczowski warsztat.


Cytat:
Gamma 724 dostał życiorysy do skompilowania i obecnie jest wolny.

Gamma 766 szukał pobytu Nefrita ale miało to mu zabrać 30 dni więc...
"Gamma 766 przerwij kompilację danych. Nowe wytyczne. Podaj listę psykerów wraz z datami służby. Zawęź zakres o słowa kluczowe: okręt Nefrit należący do wolnego kupca Samela Irvida a następnie do Barabusa Kranea, lata 800-810. Przed rozpoczęciem podaj szacowany czas na sporządzenie raportu. Następnie, wydrukuj skrócony manifest pokładowy okrętu Nefrit, dokowanie z roku 810 na Scintilli, zawężaj wydruk do ostatniego kursu kapitana Barabusa Kranea przed zbyciem."

"- Gamma 710, przeszukaj bazę danych scintilijskich Adeptus Arbites, wyszukiwana fraza Yeveen Krane. Jeśli napotkasz opór, podam klucz dostępu." Fenoff
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein

Ostatnio edytowane przez Micas : 04-11-2019 o 18:49. Powód: Edycja przez Opiekuna spowodowana pkt. 5 regulaminu.
Surelion jest offline