Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2019, 19:08   #145
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Powiem szczerze, że wolałbym nie przemieszczać już bieżących graczy pomiędzy postaciami. Surelion doskonale mi leży w roli adepta Hansetusa. Co do postaci psykerki, rezerwuję sobie czas do namysłu, aby przesądzić o jej definitywnym losie.

Surelion zgłosił mi istotną kwestię przez PW - w raporcie dotyczącym Corribdana brakuje daty samoistnego spopielenia. To mój błąd i przeoczenie w trakcie pisania fabularki. Naniosę korektę tak szybko jak to możliwe, Was zaś proszę o niedoszukiwanie się tam jakiegoś tropu - to zwyczajny błąd Mistrza Gry.

@Lisu, dziękuję za wpis, to właściwy krok w kierunku wspólnej gry. Dodam, że to dochodzenie to naprawdę coś w rodzaju mniej lub bardziej skomplikowanego Escape Roomu, tutaj potrzebna jest wspólna praca całego teamu, bo tylko dwaj aktywni gracze - z całym szacunkiem dla ich intelektu - mogą jakieś tropy przeoczyć.
 
Ketharian jest offline