Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2019, 09:23   #194
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Moi drodzy. Nie będę oszukiwał. Mam kryzys Próbuje pisać tego posta, ale mi nie idzie - już kilka razy kasowałem. Nie wiem, co jest nie tak. Wy gracie świetnie, ale gdzieś mi po drodze przez te terminy, klimat uciekł I nie wiem co robić. Walczyłem sam ze sobą, jak nie ja. Ale teraz zostawię sprawę w Waszych rękach. Czy chcecie grać w SICARIOS dalej, czy gracie teraz tylko dlatego, że tak "wypada". Ja mam lekką depresję rpg-a pisanego, to znaczy nie jest mi łatwo wygospodarować czas na niego (mam inny projekt, w sensie dodatkową pracę o której teraz nie mogę jeszcze pisać i poświęcam jej tyle uwagi, że daję - po męsku mówiąc - dupy z tą sesją). I zastanawiam się czy nie przerwać prowadzenia z mojej winy. Ale nim to zrobię, chcę zapytać jak Wy widzicie tę sesję? Czy chcecie grać dalej mimo moich potknięć i zamuleń, czy też pogubiliście klimat? Przepraszam za sytuację, ale wyjaśnijmy ją i wtedy albo się zepnę i wrócę na tory, starego Armiela, albo ... zakończymy SICARIOS Jest mi niezmiernie głupio, bo to chyba pierwszy raz na LI tak mam I to nie z winy graczy, tylko z własnej, cięzko nawet określić jakiej, przyczyny.
 
Armiel jest offline