Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2019, 18:55   #266
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ponieważ jest to wątek techniczny, a nie sesyjny, pozwolę sobie przekazać pewną opinię. Sądzę, że uwarunkowane konfliktem z kimś innym nagłe zakończenie sesji jest kiepskim rozwiązaniem. Ktoś zaprasza grupę ludzi do zabawy (podejmując wobec nich poważne zobowiązanie), angażuje ich w grę, a potem tylko dlatego, że wszedł w zwadę z kimś innym pozostawia samym sobie. Przykro mi, ale chociaż w niczym nie zawiniliście, kończę z Wami zabawę.

Piszę to z własnej perspektywy, ponieważ doświadczyłem tej sytuacji na własnej skórze, kiedy zaangażowany w ten konflikt gracz opuścił znienacka moją sesję w dziale S-F z powodu zatargu z ADM, pozostawiając dziurę w drużynie i poczucie głębokiego niesmaku.

To jest naprawdę słabe.
 
Ketharian jest teraz online