Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2019, 20:59   #81
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Kartę w zasadzie uważam za zrobioną. Jeśli czegoś brak, chcesz bym coś rozwinął to daj znać. Wybrałem miejscówkę w forcie Turos Tëm, ale jakieś obozowisko w lesie, czy coś w ten deseń też będzie ok.
KP uważam za kompletną. Jeśli włożysz w nią więcej pracy, to tylko się przyzwyczaisz do postaci, co na pierwszym poziomie może być... szkodliwe. W sesjach na żywo zaliczyliśmy już jeden zgon (i to gdzieś po godzinie od wprowadzenia postaci do gry), jedne stracone oko i... genitalia. A to dopiero druga sesja tych graczy i ja podobno momentami gram na ich korzyść... Podobno.

Wiem, że był taki punkt w tworzeniu postaci, ale po namyśle zaczniemy raczej sandboxowo, przy słupie z ogłoszeniami w forcie, co by Wam nie narzucać żadnego konkretnego kierunku przygód. Poza tym we wprowadzeniu będą wszystkie plotki, które ostatnio słyszeliście, więc będzie dużo do roboty. W tym świecie awanturnicy jeśli nie zajmują się niczym pożytecznym przez dłuższy czas to szybko są traktowani jak zwykli włóczędzy i przepędzani. Gdzie pożyteczne w potocznym rozumieniu to polowanie na potwory, patrz wprowadzenie.

Wspomniany punkt w tworzeniu postaci zresztą usunąłem.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-10-2019 o 21:07.
Lord Cluttermonkey jest offline