Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2019, 18:49   #32
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
ruid poparzył na Xhapiona.
A iść dasz RADĘ? Na moje LEDWO na nogi staniesz! Ot co. Co do tamtych… ŁOWCĘ wysłałem przeszkadzać ma im… może da DZIEŃ lub ze DWA. – Starzec rozmasował palcami czoło. Im dłużej mu się przyglądali tym więcej oznak długiej bezsenności dostrzegali. Na pytanie o Siggarda zamarł, na dłuższą chwilę wbił wzrok w oczy maga, lecz ostatecznie opuścił swoje. Wahał się przed odpowiedzią, niemniej ostatecznie przemówił.
To… JA mam do NIEGO – Zaraz po tych słowach druid zmemłał pod nosem kilka przekleństw. – Wam nic nie zrobi, mnie może i też ni. Kto GO wie.
Na kwestię uwzględnienia jego samego w przywitaniu z Siggardem wzruszył jedynie ramionami.
I nie LATAM więcej! Szczęście mieliśmy, że nas PIORUN nie trafił. Moja *tfu* ucennica i jej BOŻEK mnie nie lubią. – Złość delikatnie go ożywiła, lecz nie na długo. Westchnął chrapliwie i ciężej oparł się na skręcającym się drewnie kostura.

Po dłuższej chwili milczenia, kiedy zdawało im się, że ten mógł czasem przysnąć wypalił ni z tego ni z owego z pytaniem:
Powiecie mi co to to za PANNICA was goni? Ta z OGNIEM na głowie? MAJAKI to majaki, głupstwa pleść mogą. WY mnie pytacie, to teraz ja was! DRUGI raz was od losu nawozu dla grzybów ratuję to pytać MOGĘ! Hę?


 
Zormar jest offline