Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2019, 22:53   #148
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Mistrzu, jak rozumiesz zalecenie Gammy 710 o kontakcie bezpośrednim w celu udzielenia klucza dostępu? Mam podejść do niego i mu go wyszeptać czy będzie kogitator, za pomocą którego wpiszę odpowiedni klucz.


Z mojej strony, jako MG Dark Heresy, Akolitów postrzegam troszkę inaczej. Za prym daje podręcznikowe, dwa nadrzędne zadania jakie stoją przed Akolitami - Investigate and Destroy. Jak klasyczne search&destroy w Wietniamie.
Moja drużyna składała się z tech-kapłana, arbitratora, dawniej zabójczyni, a obecnie npc gwardzisty. Prowadzę śledztwo dynamicznie, rzucam im zagadki, intrygę i kłody pod nogi na bieżąco, jednocześnie mają szanse w akcji wykazać się umiejętnościami oraz wiedzą. Również tą bojową.
Tak widzę pracę Akolitów. Uważam też, że każdy ma swoje miejsce i zadania. Są Akolici specjalizujący się w siłowej ścieżce życia akolickiego, jak również w umysłowej. Dla mnie każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie, niedopuszczalne jest, aby nie umieli walczyć.
 
BigPoppa jest offline