Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2019, 17:12   #685
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dałem post do tego co mi MG napisał w wiadomości (trzeba było użyć fuksa w efekcie czego pojawiła się pomoc i dziewczyna nie umarła mimo kiepskiego rzutu na medycynę)

Dodałem trochę przemyśleń postaci. Duncan chcę się ewakuować z biblioteki i dostać się do Czarnego Smoka w China Town żeby wyrobić się na koncert

@ Prince ale wiesz że nawet jak rozwalisz silnik ciężarówka dalej będzie pędzić siłą odśrodkową? Trzeba by albo ją unieruchomić wtapiając w beton, Zatrzymać siłą mięśni albo odepchnąć w inną stronę jakąś inną metodą skoro poświęcasz dyszę oraz flight to może lepiej zrobić coś co strumieniem powietrza odepchnęłoby ciężarówkę ? Tylko taki mój mały komentarz
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-11-2019 o 17:31.
Brilchan jest offline