Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2019, 18:50   #1545
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czy Esmond ma zaklęcie przywołanie potwora ? Może mógłby przyzwać świetliki ? zadałbym pytanie w sesji ale po opisie wydaje mi się że Gobelina nie ma tam gdzie jest Esmond. Innego pomysłu nie mam a rundę chyba zużyje na inspiracje :P

EDIT Post dany a pomysł z przywołaniem potwora nie jest mój widziałem go kiedyś w wątku kwiatków z sesji

edi2 To zaklęcie tworzy w zasięgu wzroku tworzy hałas i odgłosy równe 4 osobą więc jest idealne żeby wystawić zombiaki na atak okazyjny albo odwrócić ich uwagę i przebić się do kolejnego pomieszczenia czy użyć jakiegoś ataku obszarowego :P z obszarówek mam tylko zwój przywołania małych tropikalnych zatrutych żab ale na trupy to nie pomoże :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-11-2019 o 17:18.
Brilchan jest offline