Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2019, 21:42   #391
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Samochód Kaburagiego
Daichi uśmiechnął się do córki. Rozumiała go. To było miłe uczucie.
- Hidekiego pomyliłem z tym rozsądniejszym, ale po jego ostatniej akcji... Zwątpiłem. W jego rozsądek. Ale Aiko może być gorsza.
Smarkula zachowuje się jak panienka z dobrego domu. Z tych które przyzwyczajano, że "Ja Chcę, więc ty Musisz". I to natychmiast... Wyobraź sobie Kohaku, że zaliczyłem dzisiaj atak jakiś terrorystów na mnie, Zolta i Wężowatego Ducha. Nie obeszło się bez Utkania kamiennej osłony, a i tak jak widzisz po stanie mojego munduru- oberwałem.
A to babsko Aiko poszło z żądaniem, że mam się zająć sprawą. Żadne przepraszam, że panu przeszkadzam nawet. W obsłudze klienta na pewno nie robiła, że zero zrozumienia, że ludzie mają ręce w robocie.
Zapamiętaj to sobie Kohaku. Nie masz co popędzać ludzi, że twoje żądanie jest najważniejsze. Możesz trafić, że zwracasz się do kogoś, kto ma akurat i tak pełne ręce roboty. Popędzanie nic nie przyspieszy. Prędzej powiedzenie, że "Bardzo przepraszam, widzę że Pan/Pani zajęty, ale jest taka sprawa..."
Skoro Aiko ma takie zerowe poszanowania dla ludzi pracy, a Hideki uważa się za mądrzejszego od innych, to JA się zastanawiam, czy nie mamy do czynienia z jakimiś zubożałymi szlachcicami. Wyrośli w poczuciu, że są lepsi od innych, a ciężka praca ich widocznie tego nie oduczyła...
Nie miałem kiedy sprawdzić, czy Kitowie mają teczki, ale rano to będzie pierwsza rzecz jaką zrobię.


W Chrupko i Złoto
- No to prysznic mam z głowy... - wymamrotał Tkacz Ziemi po ściągnięciu wiadra z głowy. - W mieście działo się dzisiaj tyle, że wystarczy mi przynajmniej na 20 stron raportu. Po tym... - wskazał palcem na wiadro- czy mam rozumieć, że w tej części miasta też się działo?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline