Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2019, 20:30   #282
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 50 - 2037.IV.05; nd; południe

- Oki, no to mój post wreszcie jest :> Przepraszam za ten zezwłok no ale już mam z głowy opowanie to liczę, że wrócimy do standardowego rytmu sesji Termin powiedzmy, że do cz. 07.XI. Czyli mniej więcej cały roboczy tydzień na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Oki, doki, przewinąłem scenkę. W największym skrócie to zbrojni w ostatniej chwili wymknęli się obławie w górach prowadzoną przez siły Policji z Denver. Musieli w kanciapie odczekać ze dwie doby aż się sytuacja uspokoi i całą sobotę wracali do St. Louis aż pod wieczór udało im się wrócić do bazy.

- Nancy została naszprycowana prochami więc przez te wszystkie dni była dętka. A przez kilka kolejnych będzie dochodzić do siebie ale jej zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Niemniej film jej się urwał jeśli chodzi o wydarzenia z Blue Lab.

- Co do kwestii zdobycia info o Blue Lab no to ta misja się nie udała bo agentka została rozpoznana i schwytana a nie udało jej się wynieść żadnych danych a i swojego pobytu tam nie pamięta.

- Za to udała się misja odbicia Nancy i powrotu do bazy. Tutaj poszło bardzo ładnie i odbyło się bez strat.

- No a w poście jest niedziela wielkanocna. Czyli okazja do zrelaksowania się i zabawy. W zabawie uczestniczą prawie wszyscy xcomowcy może poza tymi co mają jakiś dyżur. Więc jest okazja do zabawy i integracji.

- Jeśli Law (lub w sumie ktokolwiek) ma jakieś plany i pomysły na nadchodzące tygodnie no to na naradzie ma okazję o tym powiedzieć. Co by nie mówić baza przetrwała pierwszy kwartał obecności w nowym mieście i to na pewno jest sukces i okazja do podsumowania tego okresu. No i planów na nadchodzący tydzień, miesiąc i kwartał. No ale bez preszyn, potraktuj to jako okazję a nie przymus



---

- I chyba tyle na tą turę. Jakby coś było niejasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline