Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2019, 09:57   #11
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Szczerze chodziło mi bardziej o koncepcję zabawy w pilotów myśliwców w stylu Wing Commandera niż jakąś błęboką imersję w tym świecie. Nie wnikałem w realia Wing Commandera jakoś szczególnie, ale jak gracze będą chcieli możemy przemycić więcej lub mniej akcentów. Mi najbliższa była odsłona Prophecy z powracającymi Nephilim. NIe będziemy szli na pewno w stronę privateru i handlowania. Ogólnie w bieżących planach niema futrzaków. Ale wprowadzenie ich i zmiana historii jest jak najbardziej możliwa. Możemy zamiast klonów wsadzić rasę futrzaków i pójść w tą stronę. Tak czy siak Raga zapraszam do zgłoszenia

Zacząłem też budować grupę bojową wysłaną na rubieże zamieszkanych systemów w celach patrolowych . Składam ją na podręczniku High Guard. Obowiązujący TL jest 12. Choć na lotniskowcu połowa jednostek powinna mieć TL 10 - łatwo to osiągnąć przez napęd chemiczny. Jeśli ktoś chce dołączyć do światotworzenia zapraszam. Każdemu chętnemu udostępnię plik do edycji.

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Stan eskadry:
Mike i Draugdin - mają już postacie + skrzydłowych
 
Fenrir__ jest offline