Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2019, 11:46   #1
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Wink [komentarze] Lucid dreams

Witam serdecznie


Przypomnę o technicznych sprawach.

Orientacyjna częstotliwość postowania 4-5 dni dla graczy + 3-5 dni dla mnie. Google Doc będzie, bo jest przydatny. Link do doca pojawi się w tym poście jak tylko zacznie być konieczny.

Proszę o estetyczne posty w sesji, justujemy, dzielimy na akapity czyli klikamy dwa razy enter, aby zrobić trochę światła między wersami. Duże zwarte bloki tekstu czyta się fatalnie i ciężko tam odszukać informacje.

W postach boldujemy (pogrubienie) nazwiska postaci niezależnych. Ma to na celu orientację przede wszystkim dla mnie i szybkie odnalezienie odpowiedniego fragmentu czy sceny. Jeśli wspominacie, spotykacie, opisujecie kogoś z waszego otoczenia służącego, ojca, przyjaciółkę, mentora i to samo dotyczy moich bohaterów niezależnych. Jeśli nazwisko czy imię powtarza się wielokrotnie to wystarczy raz czy dwa razy użyć pogrubienia.

Jak już pojawi się wątek sesyjny avatary proszę na 200px szerokości.

Nieobecności, brak czasu na posta zgłaszamy w komentarzach, najlepiej z deklaracją działań postaci.

Akcja dzieje się w głównie w Arkham i okazjonalnie w Bostonie. Użyjemy klasycznej mapy i drugiej . Napiszcie mi adres zamieszkania waszych postaci.


Lokacje:

Uniwersytet Miskatonic mieści się między Church St. a Pickman St. Bardziej szczegółową mapę mamy poniżej.

Siedziba Lucid Dream Society mieści się w domu na rogu College St. i Garnison St. czarny kwadrat obok jest University Book Shop oznaczony literą U.



Mój pierwszy post już powstaje zamieszczę go w najbliższych dniach.
 
Adr jest offline