Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2019, 15:12   #53
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
- Ja? Ja się mam zamknąć? Bandyci... - Każde słowo karczmarza było jednak cichsze. – Mikki! Chodź tu, ale już zaraz!

Wysłuchał słów szlachcica i kapłana, ale nie wyglądał na przekonanego.

- Złodziej, nie złodziej, od tego są strażnicy, panie. A moje drzwi? Kto mi za nie zapłaci?

Do pokoju wpadł chłopak w wieku może dziesięciu lat. Mikki, jak domyślał się Konrad. Karczmarz nachylił się do niego, a Falkenberg z szeptów wyłowił jedynie „straż” i „prędko”.

Snorri tymczasem oddalał się powoli od karczmy, niosąc na plecach nieprzytomnego i związanego mężczyznę. Towarzyszyli mu Bladin, który wcześniej rozbroił złapanego oraz Peter, rozglądający się czujnie wokół.

- Tam! – Gladenson wskazał palcem na ciemny zaułek, w ścianie budynku ziała dziura po drzwiach. Wolff pojękiwał cicho, był bliski odzyskania przytomności.

Czarny deszcz ciągle padał na ich głowy.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline