Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2019, 18:22   #97
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rozyczka Zobacz post
Dałam posta. Nie będę jej targać na siłę, jeśli nie będzie chciała iść do naszych bródek, zwłaszcza że pewnie i tak jest silniejsza niż ja.
Ach, pozwolę sobie na offtopic. Nie ma to jak spytać się o natężenie światła aby oddać to w poście i zapomnieć napisac czegokolwiek w stylu "denerwowało ją to, że ledwo dało się coś zauważyć". <3
Rozumiem, że chociaż glewia jest bronią dwuręczną, mogę poruszać się normalnym tempem gdy mam ją tylko w jednej ręce?
Czasami tak bywa, nie ma co się martwić.
Pionków na planszy przesuwać nie będziemy, więc zasad odnośnie poruszania nie będziemy się kurczowo trzymać. Wiadomo, że jak postać skręci nogę, czy będzie targać ciężką skrzynię, to nie będzie poruszać się z normalną prędkością. Zdrowy rozsądek górą.

Już nie będę dodawał postu, żeby nie mieszać i dać się innym wypowiedzieć, więc tylko tutaj zaznaczę.
Długowłosa blondynka daje się podprowadzić Satharze do ekipy Bród. Na razie nic więcej nie powie. Nadal ściska dzikuskę za rękę, choć nie jest to już żelazny uchwyt. Dziewczyna czeka na rozwój wydarzeń, podobnie jak tłuszcza przy bramie.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline