Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2019, 20:16   #21
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Exclamation

Zombianna, również szanuję podejście. Może innym razem się załapiesz. A Azraelowi posyłam stanowcze kiwnięcie głową.

Tak się obecnie rysuje sytuacja zgłoszeniowa:

Mentorzy
Stalowy – Devastator od Ultramarines
Azrael1022 - Assault Marine od ... (wybierze zakon, który zostanie)

Świeżaki
Driada – Dark Angel Librarian
noboto - Blood Angel Apothecary
Cane - ?

Nie tak świeży, ale wciąż pluszowe słodziaki
Lynx Lynx – ?
Amon – ?
Eleishar - ?

Przypominam o wzajemnym dogadaniu się i zadeklarowaniu kto kim chce grać. Jeśli przypadną mi dwie postacie o takiej samej specjalizacji lub zakonie, i jeśli jednocześnie będzie pełne obłożenie, to wybiorę osobę pod kątem następujących kryteriów, w stopniu gradacji:
- Nie jest osobą niepożądaną (czyli nie widnieje na mojej czarnej liście i/lub nie prowadzi/prowadziła flamewarów/pyskówek/trollingu/poop-postingu na Lastinn)*,
- Mechanika KP została zrobiona wg wytycznych, a próbka tekstu dostarczona (i obydwie ostemplowałem),
- Gracz jest nowy/niedawno się rejestrował na forum i jest nieobeznany w temacie Deathwatch / Wh40k,
- Gracz jest użytkownikiem LI już od jakiegoś czasu i jest nieobeznany w temacie DW/40k,
- ...,
- Kraniec listy, czyli mission impossible: gracz jest ostukany z Deathwatch i jest użyszkodnikiem od dawna.

Kandydaci: do Azraela, Stalowego i mnie możecie pisać PW z pytaniami odnośnie tworzenia postaci.


* Amon dostał krótkotrwałego bana, który może wygasnąć przed końcem niniejszej rekrutacji (jeżeli nie zostanie skrócona). Przeanalizowałem powód bana i zgłoszone posty. Stwierdzam, że nie widzę uchybień tego kryterium. Amon ma prawo kandydować do tej sesji.
Dorzucam ten dopisek, gdyż atmosfera na forum się nam trochę ostatnio zagęściła, a ja chciałbym uprzedzić różnych bojowników o sprawiedliwość społeczną.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 04-11-2019 o 20:19.
Micas jest offline