Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2019, 10:49   #275
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Rzeczywiście, ostatnia sesja zakończyła się z momentem wyjazdu bohaterów.
Ciekawe czy tak będzie też tym razem



O, to dobrze, ja nie wiem Sesja trochę rozjechała mi się z planami odkąd zniknęli urzędnicy i kupcy, ale mam nadzieję, że nadal sprawia Wam przyjemność. Bo mi tak.

P.S. Wisienki, cieszę się że wróciłaś. Potrzebny będzie jakiś post podsumowujący fragment, który opuściłaś?
To samo pytanie do druidha, bo widzę też wrócił. I też się cieszę
Myślę, że nie. Założyłam, że Tymon miał atak histerycznej modlitwy który wymknął mu się odrobinę spod kontroli i aktualnie działa na poziomie gadziego mózgu, podstawowe instynkty. Od następnego posta będę już pisać szerzej.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline