Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2019, 16:37   #702
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To ja bym poprosił reżysera a podpowiedzi co do kolejności scen mam już szykować utwory czy scenę kręcimy dopiero jutro ?

Jeden tekst chce wziąć z drugiej sesji gdzie był Duncan chodzi mi po głowie ten tekst z parafrazą Sinatry. To nie będę pełne prawidłowo zbudowane piosenki z wersami i refrenem raczej wiersz biały który mógłby być jedną zwrotką ale i tak powinny dać jakieś wyczucie klimatu.

Także dwie będą neutralne a ostatnia piosenka cóż, nie byłby Punkiem gdyby nie zaśpiewał czegoś politycznego i grzecznie słuchał się Mengago :P po za tym, potrzebny jest punkt zaczepienia do kontaktu z głównymi bohaterami i sądzę że to powinna być zaginiona.

Biedna Tae weźmie dziewczynę za rękę i ucieknął ze sceny a chłopaki we trójkę zostaną pokazać fucka Yakuzie najwyżej trzeba będzie użyć mocy alt do ucieczki a Menager zostanie zabity musi być jakaś drama aż mi się Billie Joe Armstrong z Green Day przypomniał https://www.youtube.com/watch?v=7AcVAlg2GaM

EDIT: OK spróbuje jeszcze dziś dać ale nie obiecuje bo jestem padnięty od biegania po lekarzach :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-11-2019 o 16:40.
Brilchan jest offline