Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2019, 18:54   #707
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
No jest post :P wszystkie piosenki do kupienia na nowej platformie cyfrowej Netflix songs! już nie miałem pomysłu na tą piosenkę o Monice ... Jak ona miała na nazwisko ? Chyba Ortega mówiła Franko nazwisko matki w pierwszym poście tej sesji ale nie mogę znaleźć

Ten wierszyk o szczęściu od paru dni za mną chodził a ten pomysł z No Steve Limit (No limits for Steve) to taki suchar który parę tygodni temu mi przyszedł do głowy i tak mnie rozśmieszył że chciałem się nim podzielić

Może jeszcze kiedyś wykombinuje to o monice to dodam. Teraz pytanie jak bardzo Duncan skrewił sytuacje czy stracą pieniądze, instrumenty czy też życie ? :P

No ale zakazywanie punkowi śpiewania treści politycznych nie mogło się inaczej skończyć

Ile właściwie kapela miała dostać za występ ? To teraz Duncan będzie okradać Yakuzę i odliczać im od długu

Zresztą Yakuzy nie powinny narzekać ale dać premie zyski będą mieć spore po tym występie :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-11-2019 o 18:57.
Brilchan jest offline