Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 00:33   #772
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 33 - 1940.IV.12; pt; przedpołudnie; Lofoty

- No to mój post jest :> Ładnie poszło w tej turze, wyrobiliście się przed terminem to i mnie się udało dać post od ręki :> A termin na tą turę powiedzmy do cz. 14.XI. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 8/10; -;s.ranna; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1
st.ag George Woods 6/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1
Birgit Schrötter 8/10; wychłodzona -1 ; s.ranna; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1
mł.ag Alisha Lynch 5/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1



- Oki doki to u wszystkich minęło parę minut. Czyli jest ok 11:00 w ponure, chłodne, norweskie przedpołudnie.



@George

- Kwestia kogo zaatakuje stworek to był rzut kostką. Własnie te k4 co prosiłem abyś dokleił. Schemat był taki: 1 - Geoerge, 2 - McDowell, 3 - Dickens, 4 - Cowley. Wykulałeś 1-kę. Więc atak poszedł w George'a.

- Z mechy poszła 1 tura zwarcia. W tym czasie stworek wygryzł Geoergowi 4 HP. To sprawia, że George jest w poważnym stanie czyli ma -1 za odniesione rany. Poza tym za walkę po ciemku i aurę jaką roztacza wokół siebie stwór.

- Póki zwarcie trwa obie strony (George i stwór) są zaangażowane w tą walkę i nie mogą nic robić. Zostaje pozostała trójka marynarzy. Nimi możesz posterować w tej turze. Ino jest ciemno, nic nie widać, żadna latarka nie działa. George z samej mechy ma dość mizerne szanse w tym pojedynku więc lepiej coś wymyśl.



@Dziewczyny

- Droga do kajut poszła dość prosto. Pi x oko idzie się jak na mostek tylko nie na samą górę. Obie kajuty były zamknięte na klamkę i okazały się puste. W tej którą Birgit zajmowała z Kurtem panuje kipisz jak po policyjnym nalocie. Raczej nie tak to wyglądało jak Birgit to pamięta ostatnim razem.

- Zanim ktoś, coś zdążył na serio pogrzebać w tej kajucie nastąpiła ekplozja. Pechowo wszyscy byli dość blisko epicentrum. Z mechy wybuchł ładunek w sile zwykłego granatu. Taki granat zadaje normalnie 5 dmg. Tym razem jednak eksplozja była w ciasnej klatce kajuty która skumulowała efekt eksplozji. Dlatego dwaj marines którzy byli wewnątrz otrzymali 10 dmg czyli zginęli na miejscu. Trzeci, kapral który był w drzwiach oberwał 8 dmg, Alisha która była trochę dalej i za zakrętem (patrząc z kabiny Theissa) otrzymała 5 dmg, Noeme i Birgit które były ciut dalej i za kolejnym załomem 2 dmg.

- Efektem ubocznym tak bliskiej eksplozji jest częściowe oszołomienie i ogłuszenie. W tej turze doklejcie sobie 1k10 aby sprawdzić jak bardzo. Niemniej fizycznie skutki eksplozji dla obu pań są stosunkowo niewielkie 8/10 Zdrowia czyli jeszcze bez modyfikatorów za rany.

- W swoich postach możecie opisać to wszystko po swojemu + po paru chwilach nadbiegnie 2-3 marynarzy aby sprawdzić co się stało, co to za wybuch itd.


---



- I z mojej strony to chyba tyle. Jak coś niejasne no to pytać śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline