Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 11:33   #709
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pisząc o managerze miałem na myśli managera lokalu, ale skoro zrobiłeś swojego to co Ci będę omawiał
Aha, sorry nie zrozumiałem tak się zdziwiłem skąd ten menager ale się dostosowałem zresztą sądząc po tym co Duncan odstawia raczej nie mają już menadżera

Dałem posta po przeczytaniu raportu z sesji zastanawiam się czy właśnie nie niszczę planu sceny jak chłopaki w pierwszym epizodzie. Wiem że utrudniam postaci życie tracąc element zaskoczenia którym mógłbym zaatakować aleee taki jest właśnie Duncan autodestrukcyjny męczennik :P

Po za tym śmiesznie by było jakby się okazało że po władowaniu tych wszystkich punktów w Ducha udałby mi się rzut z jakimś super przebiciem i Yakuza się wystraszył
 
Brilchan jest offline