Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 21:57   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Byłam pewna, że gdzieś na forum już był ten temat, niestety przeszukiwanie jakoś nie przyniosło rezultatów A dałabym sobie rączkę obciąć, że już taki czytałam w zamierzchłej przeszłości.

W moim wypadku nie mogę zaznaczyć żadnej opcji, gdyż... to zależy od okoliczności. W realu wolę być graczem z tej prostej przyczyny, że jestem nieco nieśmiała i duża liczba osób mnie peszy - nawet dobrze znanych. Chyba, że są to solówki, których poprowadziłam dość sporo, wtedy prowadzi mi się świetnie.
Na forum lubię prowadzić chyba ciut bardziej niż grać, ale to co mnie ostatnio naprawde "kręci" to... współprowadzenie lub sesje gościnne (o nich już zakładałam temat, kto ciekawy niech zaglądnie). To coś pomiędzy prawdziwym prowadzeniem a prawdziwym graniem. Główny ciężar sesji spada na barki normalnego MG (chyba, że w przypadku współprowadzenia role są podzielone), a ja i tak znam fabułę i mam swoje małe zadanie do wykonania. A choć postać jest mi przeważnie z góry narzucana (choć nie w każdym wypadku) to mogę nadać jej własne rysy i cechy, poprowadzić ją po swojemu z małymi wytycznymi MG. A jeszcze jak reszta graczy nie wie o tym, że prowadzę postać BNa i myśli, że jestem szeregowym graczem - to dopiero frajda
Jak widać - nie ma w tej sondzie opcji dla mnie
 
Milly jest offline