Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 19:42   #163
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BigPoppa Zobacz post
Mistrzu, klasa Omega jest zaliczana do podgrupy Negative Psionic Levels. Może chodziło Ci o Alfę?

Also, istnieje możliwość nawiązania kontaktu z Adeptus Arbites? Za pomocą vox'u?
Pisałem ten scenariusz w 2014 roku i nie znałem wtedy jeszcze wielu detali uniwersum (zwłaszcza zawartości wszystkich podręczników). Alfa i Beta to dla mnie psionicy o monstrualnej mocy, zdolni przejmować kontrolę nad tysiącami umysłów jednocześnie, otwierający na życzenie wielkie portale i mający na usługach potężne demony. Po przeciwnej stronie skali jest Zeta - choćby nasza drużynowa psioniczka. Omega to psionik plasujący się gdzieś pomiędzy tymi skrajnymi kategoriami.

Fenoff może użyć wokodera zainstalowanego na pokładzie aerodyny i zadzwonić w trakcie lotu - jeśli jednak chce zachować minimum dyskrecji w trakcie rozmowy, powinien wpierw wysadzić we właściwym miejscu Michę i Metalusa, a dopiero potem uruchomić moduł łączności.
 
Ketharian jest teraz online