Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2019, 09:43   #31
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Ode mnie tylko dwa krótkie tematy:

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
A powiedz mi ile kosztuje jedna rakieta i dlaczego ludzie wystrzeliwuje tyle kasy we wrogów

Może podczas patrolu pozbierają miny z jakiegoś tajnego, likwidowanego ośrodka? Wiesz, wszyscy na pokładzie lotniskowca zastanawiają się po co dołączyli ten stawiacz min
Ktoś nawet mówił, ze tam w środku zamiast min mają jakieś tajemnicze urządzenie, wykrywacz wormholi czy coś :P
Myślałem, że mamy się dobrze bawić wykonując heroiczne misje w kosmosie i walki w zwarciu, a nie zastanawiać się i kalkulować czy strzelić z lasera czy posłać torpedę, bo torpeda za droga ??? Coś mi tu nie leży.

Drugi temat. Ledwie co możemy zebrać sześciu graczy do obsadzenia jednego "skrzydła" myśliwców, a teraz nagle słysz, że mam grać na dwa oddzielne eskadry?

Czy na pewno to wszystko idzie w dobrym kierunku?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline