Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2019, 11:58   #36
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Chwila moment. Coś się zaczęło tu dziać niedobrego. Po pierwsze patrząc na zainteresowanie sondą nie spodziewałem się aż tak dużego zainteresowania rekrutacją, a duża liczba graczy powoduje pewne komplikacje. Draugdin spokojnie już spieszę wyjaśnić. Temat poruszany odnośnie rakiet to temat, który powiązał się mimowolnie z drugą sesją którą prowadzę w bardzo zbliżonych realiach i tam gracze swoje torpedy liczą. Poza tym temat został zamknięty, a do grupy bojowej dołączył stawiać platform. Jest na chwilę obecną graczy sporo ale znając realia tego typu sesji część graczy zrezygnuje dość szybko i zobaczymy jak to ostatecznie będzie wyglądać. Moja wina trochę bo nie narzuciłem ograniczenia oficerów, więc teraz to moja brocha temat utrzymać.
Co do konfliktów i rywalizacji. Pamiętajcie o tym, że w założeniach sesji pojawiły się wątki obyczajowe. Więc pewno konflikty i rywalizacja między eskadrami mogą się pojawić. Ale nie lubię jak gracze grają przeciwko sobie. Wymaga to zgody i chęci wszystkich grających. Więc sugeruję uzgodnić to między sobą i mnie poinformować zanim taki wątek się pojawi inaczej jesteście przyjaciółmi i współpracujecie.

Ranghar niestety na chwilę obecną jest już bardzo dużo graczy ale jesteś w rezerwie. Jeśli ktoś zrezygnuje odezwę się.
 
Fenrir__ jest offline