Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2019, 01:03   #722
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jeszcze raz dzięki wam za dialog i akcję!

Podzieliłem doca na części dla was. Przy podziale kierowałem się tym, kogo najmocniej dotyczył wybrany fragment oraz tym kto ile napisał. Mimo wszystko starałem się jednak trochę równać.
Wklejcie te części do swoich postów w tej kolejności, co jest na docu, czyli: Bardiel, Grave Witch, Brilchan, Grave Witch, Brilchan, Bardiel.
Chciałbym zachować chronologię wydarzeń, bo bez tego to nam się może bałagan zrobić

Noraku, jeśli będziesz chciał jakiś dialog (choćby krótki) czy nawet ogólne dogadanie się jak sytuacja wyglądała oczami Patricii (mam dla niej kilka informacji), to daj znać. Też będziesz miał co robić
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline