Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2019, 00:12   #283
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 51 - 2037.IV.06; pn; południe

- Oki, no to mój post wreszcie jest :> Przepraszam za ten zezwłok no ale już mam z głowy opowanie to liczę, że wrócimy do standardowego rytmu sesji Termin powiedzmy, że do pt. 15.XI. Czyli mniej więcej cały roboczy tydzień na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Oki, doki, to tura jest trochę nietypowa. Takie podsumowanie pomysłów i wniosków z narady w ostatnią niedzielę. Ot, by na spokojnie zacząć nowy tydzień. Więc w swoim odpisie spokojnie możesz zacząć od poniedziałku 06.IV.

- A co do planów no to podsumiwanie obecnej sytuacji bazy. Bez nowej mocy generatorów nie ma jak rozbudować bazy. Bez nowej LQ nie ma miejsca na nowych xcomowców w bazie.

- Nowa energia to można zdobyć nowy generator albo usprawnić stary. Usprawnienie jednego o jeden poziom to dla produkcji 1 tydzień roboty na 1 generator. Można też zamówić nowy z Nowego Jorku albo kupić/zdobyć w okolicy na co trzeba by zorganizować zasoby, czas no i jakąś fabułę jak to by miało wyglądać.

- Z tymi generatorami to masz w excel schemat bazy. Nowy generator wpisuje się w schemat jak wszystkie inne usprawnienia bazy i daje on 3 sloty jakie zasila w energię. Usprawnienie o poziom podstawowego generatora dodaje 1 kratkę slotu na dodatkowy sprzęt.

- Co do jakichś plotek na temat sprzętu czy o MEC-ach to kwestia wydania zasobów, głównie informacji. No i tego gdzie i od kogo te informacje. No i czas. Więc to zależy od podjętych kroków czyli od tego co napiszesz w poście.

- Generalnie do dyspozycji w swojej turze masz parę dni, nawet tydzień. Tak aby jakoś rozkręcić te wszystkie działania, podjąć decyzje co i jak itd.



---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę. Gdyby coś było zagmatwane czy niejasne to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline