Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2019, 13:08   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To ja odpadam w takim razie. Zwykle lubię odgrywać młode postaci ale Sword Art Online jest błędnie zaprojektowany pod każdym możliwym kątem i moim zdaniem nadaje się tylko na parodie choć nie wątpię że ty dasz radę zrobić z tego dobrą sesje ale te analizy dla mnie zrujnowały te uniwersum i nie umiałbym odegrać takich postaci jak z Light Nowelki /Anime nawet jeżeli byłby dobrze skonstruowane psychicznie.

"szlachetne serce i naiwna osobowość" zupełnie nie pasują mi do dzieciaka który gra on line patrząc na to kto gra w Fortnighta czy inne CSA Go prędzej byłoby pełno mini murder hobos które klną o twojej matce i robią Tbaging spraliżowanym przeciwnikom

OK powodzenia w sesji i szukaniu graczy ja dziękuję i przestaje zajmować tu wszystkim czas

Powodzenia i udanej zabawy
 
Brilchan jest offline