Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2019, 14:12   #75
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Hej, halo, tu jestem - Tommy'ego trochę irytowało, że punk rozmawia tylko z Franko, jego prawie zupełnie ignorując, ale głównie irytowała go obecność opartego o ścianę Gary'ego, którego sam postanowił nie zauważać, ale jakoś mu to nie wychodziło. - Myślę, że warto porozmawiać z tamtym gościem lubiącym grozić młodym muzykom. Pewnie chętnie opowie ci ze szczegółami kto tu jest prawdziwym mistrzem kukiełek, co? - stuknął mięśniaka łokciem. - My spróbujemy w tym czasie wyprowadzić was w jednym kawałku na zewnątrz. Albo prawie w jednym kawałku w przypadku niektórych - dodał złośliwym tonem. - Pewnie narobimy sporo zamieszania, więc temu tu olbrzymowi będzie łatwiej działać.

Nagle jakby przyszło mu coś do głowy. Odwrócił się w stronę Maxa i szepnął, by nikt inny nie mógł go usłyszeć:

- Wziąłeś swój sprzęt, co nie?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 12-11-2019 o 14:14.
Col Frost jest offline