Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2019, 14:26   #77
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan przejechał palcami po irokezie nerwowym gestem spojrzał się na dzieciaka przypominał mu Remi ego - Tak spoko, wiesz... Wie Pan w robieniu chaosu to ja mogę pomóc... Wiem, że to zabrzmi jak szaleństwo, ale kojarzycie tych herosów z Internetu? Kid, Avalanche i Wujka Wanie? Ja też mam moc potrafię tworzyć barierę z fali dźwiękowych, która rani i niszczy... Tylko że muszę chwilę pograć nim zacznie działać - Powiedział do chłopaka.

- Oprócz tego potrafię wywoływać sugestie u słuchaczy, ale tylko do dziewięciu osób nie wiem mógłbym wmówić paru osobom, że jest pożar albo, co? Chociaż może przed tym chaosem niech zabiorą sprzęt? Powiedzieli, że mordować będą jutro. Chociaż chuj z tym sprzęt zawsze można kupić nowy jakby, co ja jestem do Panów dyspozycji - Niby nie powinien tak otwarcie mówić nowo poznanym o swoich mocach, ale doszedł do wniosku, że skoro i tak jest w czarnej dupie to zaryzykuje!

Ściągnął z pleców gitarę akustyczną i spytał - To jaki jest plan ?

Olbrzym ostudził ich zapał - No mamy Squad w starej dzielnicy fabrycznej a tak to jeździmy raczej autobusami, bo samochody to są studnie bez dna - Odpowiedział.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-11-2019 o 14:37.
Brilchan jest offline