Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2019, 21:53   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja szanuje koncepcje Ranghara dwie sesje u niego grałem (w tym jedną nadal gram) to świetny MG i gorąco polecam. Rozumiem wizję jaką tu przedstawia czyli klasyczne postacie z Shoneów takie jakie powinny być gdyby Reki Kawahara SAO był lepszym pisarzem i sprawniej poradził sobie z przeniesieniem swojej wizji:P

Żeby nie było że tylko hejtuje na Rekiego jego pierwsza praca Accel World podobała mi się dużo bardziej

Ja po prostu siebie nie widzę w tej sesji bo nawet jakby zrezygnować z cyberżula Andrzeja to i tak najlepsze co bym mógł wykrzesać to Cyniczny i antyspołeczny dzieciak w typie Kirito z abrige series którą podlinkowałem wcześniej który odpychałby wszystkich swoim zachowaniem ze strachu że go zostawią go bo pochodzi z rozbitej pełnej przemocy rodziny i dopiero podczas gry nauczyłby się być normalny i znaleźć powód do powrotu poprzez przyjaźń ale to nie pasuję do koncepcji MG.

Tak jak mówię ja to szanuje a jeżeli ty Bardielu zagrasz to pewnie będę czytać ową sesje

PAX
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-11-2019 o 21:58.
Brilchan jest offline