Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2007, 08:37   #12
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No cóż jestem chyba ewenementem, albowiem NIGDY przed odkryciem internetowych forum nie byłem GRACZEM, zawsze przypadała mi (nie)wdzięczna rola MG.

Co do LI i w ogóle sesji PBF z chęcia uczestniczę w nich jako gracz u znanych mi już i bywajacych na forum MG. Jedyne odstępstwo od tej reguły jak na razie zapowiada się na klęskę ( sesja zdaje się została odstawiona "na półkę" ).

Różnica między byciem MG w "realu" i na forum jest dość istotna, wystarczy wziąść pod uwagę częstotliwość odpowiedzi uczestników, prowadzący musi też inaczej skonstruować fabułę przygody ( jak mi się wydaje sesje na forum powinny być mocno ograniczone jeśli chodzi o ilość wątków pobocznych - tak to się bodajże nazywa ), zbyt duza ilość NPCów też im nie służy. Tak więc Mistrz Gry nie może bezmyslnie przeszczepiać na grunt forumowy rozwiazań znanych mu z "realu".

Reasumując lubię być zarówno graczem jak i MG na LI, natomiast odpowiedzi co do sesji prowadzonych na żywo ( gracz, czy MG ) nie jestem w stanie udzielić.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 04-08-2007 o 12:51.
Arango jest offline