Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2019, 20:30   #542
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Wspólne wypociny z gdoca przerzuciłem na forum. Dziękuję za kolejne dwie fajne sceny. Stan aktualny - Konrad gawędzi sobie z kapitanem straży, reszta drużyny torturuje Wolffa i szykuje się na spotkanie z patrolem straży Wracamy do standardowego pisania forumowego.

Bladin i Peter nie zdali testu Op za prowadzenie tortur pierwszy raz w życiu, każdy odnotowuje po 1PO.

Z innej beki - tom I szedł zasadniczo zgodnie z moim zamysłem na przygodę. Oczywiście, coś tam namieszaliście w moich planach, pozmienialiście, trzeba było poimprowizować, ale nic ekstremalnego.

Tom II, po tych dwóch kolejkach, idzie w na razie nieokreślonym kierunku Piszecie swoją historię. Aż jestem ciekaw, co nam z tego wyjdzie
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline