Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2007, 11:18   #13
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
To ja też się wypowiem.

Na żywo:
Nie prowadzę na żywo. Próbowałam kiedyś, dawno temu, i nic z tego nie wychodziło więc dałam sobie spokój. Za to grać na żywo jak najbardziej lubię

Na forum:
Prowadziłam kilka sesji, jedną nawet udało się dokończyć, co jest rzadkością na forum. Mimo wszystko uważam siebie za kiepskiego MG. Ale będę nadal prowadzić, bo praktyka czyni mistrza. Bycie MG wymaga dużego przygotowania i zaangażowania. Musi reagować na wszystko co wymyśli gracz, a jak wiadomo jest niemożliwe przewidzieć jak postąpi drużyna. Dla mnie to po prostu za trudne
Jeśli chodzi o granie - w tym czuję się najlepiej. Tworzę zawsze postać w którą mogę się wczuć, a wtedy odgrywanie jej wychodzi mi świetnie i czerpię z gry prawdziwą przyjemność.

Podsumowując. Jako MG czuję się nie najlepiej, prowadzenie przygody traktuję wtedy bardziej jak obowiązek niż zabawę. Ale już jako gracz czuję się naprawdę świetnie
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline