Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2019, 17:35   #747
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dla mnie dock to nie jest dealbreaker po prostu lubię pisać własne posty gdzie mogę wstawiać różne pierdoły w hiperlinkach itp. po za tym, z mojego doświadczenia wynika że spowalniają sesje. Nie lubię potem tego wklejania dzielenia tekstu poprawiania itp.

W sesjach w których gram sukcesywnie rezygnuje z docków została mi tylko jedna taka w którą gram od lat no i teraz ta zrobiła się dockowa. Raczej nie zapisuje się do sesji intensywnie google dockowych chyba że mnie koncept urzekanie a ta na tyle mi się podoba zarówno jeżeli chodzi o prowadzenie co i moją i wasze postaci że jestem wstanie się poświęcić.

Bardzo podoba mi się postać Angeli Grave i mam nadzieje że Adam spotka bakora żeby ten mógł go opierniczyć za to że białas bawi się w robienie Gris-Grisów
 
Brilchan jest offline