Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2019, 20:21   #16
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Arrow

Panowie, dzisiaj nie dam rady odpisać, miałem nadprogramowy młyn w robocie i nie wykrzesam z siebie nic. Jutro za dnia.

Odpowiem tylko na Wasze pytania stÄ…d i z PW:

1. noboto - tak, będziesz mógł spreparować trutkę na Tau przed Misją. W Andronicus są mrożone próbki tkanki tych (i innych) Xenos m.in. na taką okazję.

2. Cane - zgodnie z ekwipunkiem przydziałowym Tactical Marine'a, przed Misją dobierasz 1 extra mag ze specjalną amunicją w cenie równej lub mniejszej od 25 Requisition, z wymaganiami Renown = 0. To jest oprócz normalnej, przydzielanej Rekwizycji.

3. Wszyscy - nie mieszamy ammo. A jak chce Wam się mieszać ammo bardzo mocno, to mogę się zgodzić, ale pod jednym warunkiem: Wy jesteście za to odpowiedzialni i będę Was z tego drobiazgowo rozliczał, bez ostrzegania i bez naglenia. A jeśli popełnicie "pomyłkę", to dostaniecie karnego benisa.
Od tego jest Fire Selector i 3 różne magi wpięte w spluwę, by nie mieszać ammo w jednym magu. Co z tego, że można, skoro dla mnie to jest po prostu upierdliwe, a gracze lubią "zapominać" albo "się mylić". C'nie?
Więc jeśli ktoś jest uczciwy, drobiazgowy i rzetelny, to ok. Jeśli nie, to lepiej żeby to przemyślał, albo lubił benisy w karcie postaci.

Tak czy inaczej, jutro wpis i poczÄ…tek odprawy.

EDIT: Jak mówiłem, tak zrobiłem. Post gotowy. Termin kolejki... poniedziałkowy wieczór, godzina 20:00.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 16-11-2019 o 15:15.
Micas jest offline