Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2019, 22:11   #748
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Dla mnie dock to nie jest dealbreaker po prostu lubię pisać własne posty gdzie mogę wstawiać różne pierdoły w hiperlinkach itp. po za tym, z mojego doświadczenia wynika że spowalniają sesje. Nie lubię potem tego wklejania dzielenia tekstu poprawiania itp.
Dam Ci radę Brilchan - po prostu nie cyzeluj tych tekstów, tylko wklej. Tutaj nie ma co kontemplować. Wszyscy zrobiliśmy tak ostatnio po naszej wielkiej docowej posiadówie i było dobrze.

Poza tym zauważ, że sesja nie jest 100% docowa. Sam nie chciałbym sesji 100% docowej. Ale mieszanina własnych postów i takich docowych kompilacji moim zdaniem sprawdza się nieźle.



Moje stanowisko ogólne jest takie: widzę, że Noraku zostaje w tyle przez nasze naloty na doca, a nie chcę nikogo wykluczać. Na starcie sesji nikt nie zakładał, że to sesja docowa, gdzie umawiamy się na konkretną posiadówę, więc nie można mieć do nikogo pretensji, że w nich nie uczestniczy. A umów należy dotrzymywać.

Prawdę mówiąc ja ostatnio akurat miałem czas i chęć na coś takiego, ale nie jest powiedziane, że za miesiąc też tak będzie. Musimy tu zachować zdrowy rozsądek i znaleźć złoty środek.



Grave Witch jakbyś miała chęć na dialog z Witkiem to daj cynk. Dialog między dwoma osobami ruszy wymianę informacji i wzajemne relacje, a jednocześnie nie sprawi że ktoś będzie zostawać w tyle przez to, że akurat nie miał czasu czy chęci danego wieczora.


Alaron rozumiem, że jakbym chciał Witkiem pogadać z Batkiem to też jesteś dostępny na docu?
 
Bardiel jest offline