WÄ…tek: Mafia by [MoM]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2019, 23:34   #22
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Złapałam wenę i pomału zabrałam się za realizację czegoś nowego (zgodnie z aktualnymi wynikami ankiety).

Nie obiecuję nic, bo zapał mam jak 10 letnie dziecko - entuzjazm jest póki świat się kręci, a potem nagle chce się spać i już kij ze wszystkim.

Koncepcję złapałam horrorową - jeśli macie swoje ukochane postacie z tego gatunku możecie mi je w tym temacie podrzucić, jeśli jeszcze nie wykorzystałam to postaram się to zrobić i dorzucić do ról. Mogą to być oczywiście być też te "dobre" charaktery.
Preferuję z filmów niż seriali, choć nie wykluczam niczego.


Edit: Złoli nadmiar, a dobrych brakuje :c Część z miasta pewnie nie będzie dobrze wam znanymi postaciami, ale pasują pod swoje role Nie mniej jednak wciąż możecie rzucać propozycjami, zawsze jest szansa, że kogoś po prostu podmienię w rolach.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 16-11-2019 o 00:56.
Nami jest offline