Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2019, 12:40   #755
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Grave Witch Zobacz post
Nie wiem, po prostu sesja już trochę trwa, a my zdajemy się stać w miejscu.
Ja jeszcze się odniosę do tego fragmentu. Wydaje mi się że to dlatego że MG dał nam tajemnice do rozwiązania której jeszcze nie rozwiązaliśmy stąd stoimy w miejscu ale mam nadzieje że niedługo uda się powrócić do prawidłowej rzeczywistości i dokonać zemsty na Zagórskim oraz Wildze.

Stąd Adam tak się rzucił za Batmanem żeby rozwiązać zagadkę i wrócić do rzeczywistości chociaż przez to niechcący uciąłem sobie okazje do interakcji ale może to i dobrze ? Reszta BG trochę sobie odpocznie od Adama :P

BTW: Dobrym użyciem "rzucania głosu" przez Angele może być np. odwracanie uwagi strażników czy rozpraszanie przeciwników żeby ich zdjąć z zaskoczenia jak w seriach gier MGS albo thief tylko że zamiast rzucać kamieniami czy rozbieranymi pisemkami użyto by właśnie głosu

Dorzuciłem jeszcze kiluzdaniowy opis Wilgi do listy ważniejszych NPCów w dokumencie ludzie - mutaberacja
 
Brilchan jest offline