Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2019, 21:41   #198
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stanisław

Piastianski Alchemik łypnął na Mieszańca ze spojrzeniem mówiącym “Zaśmiej się, a ci przywalę”.
Jeśli miałby być szczery co do swoich uczuć względem Samuela Brokena , to najchętniej by mu przywalił lub trzymałby go jak najdalszy dystans. Raz- facet ma paskudny charakter. Wiecznie mu wytykał i traktował jak rozwydrzonego dzieciaka. Nie mówiąc o złośliwych dowcipach. Oj polubią się ze Stryjem... Dwa- jest niestabilny, a przez to niebezpieczny. Po trzecie (do czego najtrudniej Staśkowi było się przyznać nawet przed samym sobą)- Stefan uwielbia Samuela. Znali się z 2 miesiące, a byli w lepszym zrozumieniu niż ze Staśkiem po 15 latach. Słuchał się Mieszańca. Nie wyzłośliwia się jak względem większości Alchemików. Nie wytykał mu jak Staśkowi błędów. Po 4. Jest od niego lepszym Alchemikiem.Jak nazwać to uczucie?
“Zazdrość”

Ale Stanisław jest dorosłym człowiekiem. Może nie cierpieć Samuela Brokena na wskroś, ale w przeciwieństwie do smarka jak Stefek nie będzie okazywać rosnącej niechęci. Wysili się na uprzejmość i współpracę. I niechętnie to przyznawał, ale więcej korzyści miał z trzymania faceta po swojej stronie.
- Och, jesteśmy chyba na tyle obaj dorośli, żeby pomimo różnic w poglądach nie utrudniać wzajemnej współpracy. Ale za decyzję Sao, to ja nie odpowiadam. To będzie jej decyzja. - powiedział z dyplomatycznym uśmiechem. Czuł na sobie spojrzenie Stryja. A nawet jego wyszczerzone zębiska w uśmiechu “Miałem rację!”
- Róbcie co uważacie panie Samuelu jako medyk. A ty Stryjek, ani słowa! - warknął do krewniaka. - Nie będzie żadnego podawania twoich lekarstw po których się trzeźwieje albo rzyga! Ani alkoholu na zaleczenie! Ani innych podejrzanych elementów Medycyny Ludowej! R-O-Z-U-M-I-E-M-Y S-I-Ę?! Weź mi nie pokazuj języka? Masz 4 lata?!
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline