Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2019, 16:09   #56
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Upadek z wysokości płonącego robala był wspaniałym widokiem. Jednakże Firefly'owi nie dane było się nim zbyt długo cieszyć. Kolejny robot z roju uderzył w niego przy pełnej prędkości i posłał transformera kilkanaście metrów do tyłu. Ten, lądując na ziemi, zrobił przewrót w tył i znów wylądował na plecach. Niewiele myśląc wyciągnął lewie ramię w kierunku gotowego do ponownego ataku przeciwnika. Dłoń odłączyła się od przedramienia i na zawiasie schowała się pod nim. W ten sposób Firefly odsłonił dwie niewielkie lufy, z których wystrzelił jedną porcję żelu.

Gdy niebezpieczeństwo minie, miał zamiar podnieść się na nogi i zaatakować z dystansu smoka.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline