Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2019, 20:32   #173
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Ja raczej myślałem, że po pierwszym encounterze przydarzy się na coś w rodzaju stypy i obgadania niektórych tematów. Ogólnie, to hezxcrawle lub dungeon crawle raczej nie preferują postaci z przesadnie rozwiniętym back story, szczególnie, że mamy pierwszy level, więc zgodnie z memami tak naprawdę historii nie mamy za wielkiej i dokonania też żadne. Widziałem już sesje, gdzie aby pokazać "głębię" postaci wpierw gracze wypalali entuzjazm na początkowe sceny zbudowane głównie z dialogów, które czyta się średnio zamiast rzeczywiście coś w sesji zrobić. Obecnie dlubiemy walkę, można lepiej ją opisać, potem może po poście osobistym aby pokazać punkt widzenia każdej postaci i IMO bierzmy się za kolejny quest bo na tym moim zdaniem można zbudować więcej i pokazać postaci powoli, dawkujac emocje stopniowo.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline